IPLighting نورپردازی هوشمند

IPLighting

نورپردازی هوشمند به نسل جدیدی از ماژول های نور پردازی اطلاق می شود که قابلیت کنترل پذیری از طریق شبکه های ذیل را دارا می باشند

LAN - WIFI - LTE

ماژول های نورپردازی تحت شبکه تحت عنوان IP Lighting ، به نسل جدیدی از ماژول های نورپردازی اطلاق می شود که قابلیت کنترل پذیری از طریق شبکه  های  LAN ,Wi-Fi ,LTE ,Fiber Optic و LoRa را دارا می باشند  .

 تمامی ماژول های نصب شده در سراسر شهر،  قابلیت کنترل از دفتر مرکزی را دارا بوده و در مناسبت های گوناگون می توان به راحتی جلوه اجرا شده را تغییر داد،  به عنوان مثال در دهه فجر طبق برنامه ریزی قبلی پرچم ایران را بروی پل ها و دیوار به نمایش درآید و یا حتی برای جشن های مختلف از نور پردازی های گوناگون استفاده نمود تا از ایجاد حس تکراری بودن جلوگیری شود. از سوی دیگر می توان به هر یک از IP Lighting ها به تنهایی و یا گروهی از آن ها زمان بندی از قبل تعریف شده اجرا داده شود تا در بازه زمانی مشخص، به  اجرای جلوه های های نورپردازی بپردازند.

مانیتورینگ آنلاین

همانطور که در تصویر روبرو قابل مشاهده است محل نصب و قرارگیری چراغ ها بروی نقشه گوگل مشخص شده است که با توجه به تغییر ظاهر مارکر مربوطه، در یک نگاه وضعیت چراغ ها قابل تشخیص می باشد.

وضعییت های قابل مشاهده :

  1. روشن و یا خاموش بودن چراغ ها
  2. سلامت چراغ ها
  3. سرعت تغییر افکت های نور پردازی
  4. زمان بندی تغییر
  5. ….

سامانه کنترلی طراحی شده تحت وب می باشد بنابراین از هر مکان و توسط هر سیستم عاملی قابل کنترل می باشد از این رو کاربر می تواند نور و افکت اجرایی را توسط کامپیوتر ، لپ تاپ و یا موبایل خود کنترل کند .

کاربردها

 

شهرک ها ، مجتمع های مسکونی ، ساختمان های سازمانی : برای نورپردازی هماهنگ و تشکیل طرح هماهنگ در کنار هم

آب نماهای موزیکال پارک های آبی : زیباسازی و هماهنگی با صدا به عنوان رقص نور در کنار اسپیکرهای هوشمند

پارک ها ، بلوارها ، فضاهای سبز شهری ، پارک های جنگلی : نور پردازی درختان و فضای سبز